я живу на дуже хорошій вулиці. люди які живуть і я прибираемо на ній та садимо квіти і дерева. я дуже полюбляю гуляти по своїй вулиці на ній завжди чисто та гарно.
коли тепло і на вулиці гарно я полюбляю гуляти по своїй вулиці.
Ответ дал: Гость
одного разу коли я гуляла у садку я побачила ластiвку, яка заплуталась у виноградi.
я позвала бадька, вiн почав розплутувати пташку.вона так сильно рвалася з винограду що бадьку було складно розплутати пташку.але вiн всеш таки розплутав йiйi.
на другий день ластiвка прилетiла не мов подякувати за йiйi порятунок.
Популярные вопросы