мавка більш близька нам бо вона бореться за кохану людину її духовна краса виявляється у всьому в любові до природи в баченні її краси в шанобливому ставленні до старших в готовності принести себе в жертву заради інших в умінні прощати й вірно любити.
леся українка втілила свої мрії про вільне духовне багате гармонійне життя.мавці в кінці пєси даровано душу.
Ответ дал: Гость
в природи багато чудес, таємниць і секретів. то хіба не диво – з маленького жолудя зростає могутній дуб, а з невидимих спор – гриби, а звичайна цвіль може бути і отрутою і ліками. скільки в природі живих істот: від крихітних інфузорій, що можна лише в мікроскоп розгледіти до величезних синіх китів. а найдивніші для мене – це дельфіни. які ж вони розумні. коли я спостерігаю за ними в дельфінарії, мені здається, що вони розуміють значно більше, чим ми думаємо. мене не покидає думка, що дельфіни не морські тварини, а морський народ. ось тільки не навчилися ми їх доки розуміти, а так хочеться відкрити таємницю взаєморозуміння. адже як би було здорове, якби дельфіни змогли попередити людей про цунамі, що наближаються, тоді і людських жертв було б набагато менше. і скільки секретів вони могли б відкрити людям.
Ответ дал: Гость
князь ігор — головний герой пам'ятки. він воїн, політичний діяч русі. здійснив свій подвиг в ім'я рідної землі. не маючи можливості взяти участь у поході проти половців у 1184 році, князь ігор, запальний, честолюбний, побоюючись підозри у небажанні виступити проти половців, вирушив у похід самостійно. незважаючи на затемнення сонця, лиху прикмету, князь не повернув додому, промовив воїнам слова, що стали крилатими: «браття і дружино! лучче ж би потятим бути, аніж полоненим бути». ігор закликав русичів або «голову свою положити, або напитися шоломом з дону». раптовість нападу на ворога важила дуже багато. і в п'ятницю, 10 травня, русичі розбили половецькі війська, взяли великі багатства: «золото, і наволоки, і дорогі оксамити». але автор наголошує, що не багатство було основною метою походу. князь ігор узяв собі тільки почесні військові клейноди — «черлен стяг, біла коругов, черлена гілка, сріберне ратище».
Ответ дал: Гость
"розстріляне відродження" - репресії 1930х рр. коли українську інтелігенцію, яка була неугодна(не знаю як перекладається це російське слово українською) радянській владі або знищували, або відправляли на каторгу(наприклад євген плужник помер на соловках від тяжкої форми хвороби, а хвильовий застрелився коли його друга ялового репресували бо знав - на нього теж таке чекає)
Популярные вопросы