епітети: «любий рідний край», «пущі дикі», «буйні ріки» тощо. метафори: «моє серце в верховині і душа моя, моя дума в верховині соколом буя, моя мрія в гори лине наздогін вітрам». персоніфікації: «прощавайте, сині гори, білії сніги, прощавайте, темні звори й світлії луги! прощавайте, пущі дикі й тіняві гаї, прощавайте, буйні ріки й бистрі ручаї! », «будь здорова, верховино, любий рідний край». нестягнені форми прикметників: «білії сніги», «світлії луги». інверсія: «іду я на чужину»
Ответ дал: Гость
ох уж ети шестиклашки
Ответ дал: Гость
там остап і соломія тікали від поміщиків. не боячись, що вони можуть потрапити в руки ловців, біжать на січ. це коштувало їм життя. коли в перший раз їх побачили татари - це їх не злякало. вони йдуть далі.коли остапа забрали в полон, відважна соломія йде звільняти. це їй коштувало життя висновок. отже, остап і соломія - це люди, як! прагнули позбутися панського гніту і віл!
Ответ дал: Гость
у кожноі людини щось виходить а щось ні у людини якоісь е талант але цей талант треба розвивати працюючи над ним хтось гарно співае малюе ше треба головне не загубити талант а ще його треба пошукати пробуючи щось нове а в кожному таланті е великий успіх
Популярные вопросы