здається, що образ борулі комічний, але насправді його маніакальна жага до дворянства ледь не згубила все його життя. він гарний батько, товариш та чоловік. але майже втратив друзів та трохи не згубив життя своїх дітей, викинув ледь не всі гроші на вітер.
"і сміх, і гріх",- кажуть у народі. це саме така ситуація. людина, яка жила на своєму місці і дуже не непогано, через гордість та свою обмеженість ледь не втратила все. заради дворянства він знущався над собою та своїми близькими, не бачачи того, що робить. борулю засліпила гордість та бажання доказати іншим, що він вищий за більшість. а це вже не комедія, це вималювався трагічний образ людини, пошитої в дурні своєю пихатість та нечесністю тих, хто бажає заробити за рахунок інших.
Ответ дал: Гость
бо той, хто багато говорить, не вміє слухати. а значить, й не може підтримувати дійсно розмову, яка принесе користь хоч кому-небудь. він ніби розмовляє сам з собою. а яким чином можна отримати інформацію, постійно розмовляючи? а про що може говорити така людина іншим, що вона знає, крім свого внутрішнього світу, який звужується кожного дня. це монолог, який нікому не цікавий.
Ответ дал: Гость
мне кажется, что у многих людей, была мечта взлететь в и у планетника была мечта подняться в небо и встать над
мне кажется автор не рассказал, что случилось с планетником после того как он поднялся в небо потому,что планетник мечтал подняться в небо, его мечта сбылась и про мальчика который пришел с неба и ушел на небо
Ответ дал: Гость
птахів треба годувати якщо ти не будеш їх берегти то вони помруть а якщо не буде птахів то дерев не буде тому що птах дятел вистукуе комах з дерев і тоді дерева не загинуть якщо не берегти птахів то не буде миколаїва
Популярные вопросы