лучше, если это будет женщина а качества - красивая, коммуникабельная, скромная, воспитанная, благочестивая, благотворительная.
Ответ дал: Гость
швидше покарання, ніж любов. це особисто моя думка
Ответ дал: Гость
вірш м. рильського «солодкий світ! » сповнений радості життя, розуміння його привабливості й неповторності. особливо цінні вияви справжніх, чистих почуттів («погляд, ніби пролісок несмілий», «ніби спогад нерозумно-милий»). мабуть, треба пройти довгий шлях мук нерозуміння, щоб поцінувати те, що є, відкрити для себе «солодкий світ».
Ответ дал: Гость
цей вислів означае перш за все с ким дружеш наприклад ти з кимось приятелюеш а потім стаеш таким як твій друг а твій друг наприклад брехливий треба дружити з тим хто хороший бо ти можесь набратися поганих рис від якоісь людини треба дружити тільки з добрими і брати приклади теж від добрих людей і остерігатися злих щоб не мати таку вдачу і якості
Популярные вопросы