Мета: поглибити знання учнів про творчість Ірини Жиленко; Визначити основну тему творів поетеси (радість буття) у віршах «Осінь. Копання картоплі» та «Кульбабки»; проаналізувати вірш «Похвала грошам» (із циклу «Ярмарок чудес»); розвивати навички аналітичної ро боти, уміння орієнтуватися в прочитаному й знаходи ти підтвердження своїх думок у текст вість, допитливість; формувати світогляд школярів; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці. Обладнання: міні біблютечка творів I.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала її вчасно, то втратила свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад я,використовую кожну вільну хвилину з користю і намагаюся не відкладати роботу на завтра.
Ответ дал: Гость
мрія
у творчу діяльність включена фантазія, проте далеко не завжди процес уяви негайно реалізується в практичних діях людини. нерідко цей процес набуває форми особливої внутрішньої діяльності, що полягає у створенні образу того, що людина бажав би здійснити. такі образи бажаного майбутнього називають мрією. мрія - необхідна умова втілення в життя творчих сил людини, спрямованих на перетворення дійсності.мрія виступає як спонукальної причини або мотиву діяльності, остаточне завершення якої з тих чи інших причин виявилося ві. саме тому будь-який предмет, зроблений руками людини, у своїй історичній сутності - це здійснена людська мрія.велика, але не завжди помітна роль уяви в практичної виробничої діяльності людей. у будь-якому, навіть самому звичайному предметі можна побачити втілену мрію багатьох поколінь людей. чим довше історія речі, чим більше вона змінювалася, тим більше число людських мрій в ній відбито. здійснена мрія викликає нову потребу, а нова потреба породжує нову мрію. спочатку кожне нове досягнення виробничої діяльності, нова річ здається досконалої, але в міру її освоєння виявляються недоліки, і люди починають мріяти про кращих речах, стимулюючи тим самим процес їх предметного втілення
Популярные вопросы