людина яка вірить в бога-залишається завжди людиною.коли ти маєш якісь проблеми ти звертаєшся і до бога і він тобі є.як туга на серці ти біжиш то рідних,близьких бо вилити весь бруд що накопичився в тебе на душі.чесна людина завжди цінилася во всі віки і во всі століття.ніколи не роби щось за віддачу бо віддачі ніколи не получиш.роби все від щирого серця тоді ти будеш нагородження людьми і богом .роби добро не чекаючи віддачі
Ответ дал: Гость
ніколи не можна брехать та показувати де і як сховалися діти або звірі,короче не
Ответ дал: Гость
я пропоную заголовок "як горобчик синичок надурив".цей заголовок відображає головну думку твору.
Популярные вопросы