пісні здавнини,передавались з покоління,в покоління.з першого погляду це всього лиш пісня,але який велий вміст є вній! скільки там історії.і скільки вони живуть,таке враження що вони безсмерті,вічно існують.іменно піснями люди передавали нащадкам свої почуття,своє життя,їхні закони.є багато надзвичайно хороших пісень,в яких є автори,є звичайні складені народом.звичайно українська пісня є дуже важлива для нас,навіть завдяки пісням ми можемо дізнатись які в ниших нащадків були,обряди,традиції,закони,і яке загалом життя.з піснею і робота швидше йде,і веселіше,і приємніше працювати.на світі мабуть і немає людини якаб нелюбила пісню.
Ответ дал: Гость
людське життя для історії — це тільки мить. а для людини — піт праці і кров боротьби, це радощі й страждання. про них наяд чи напишуть майбутні історики. можливо, узагальнять словами «війна», «робітничий рух». для ліричного ж героя поезії — це живий біль, жива рана, і не треба її ятрити порожніми фразами. мабуть, тільки письменникові під силу передати людські почування, історію «підтятої» людської душі.
Ответ дал: Гость
1.тяжке дитинство.
2.праця на полі.
3.його помста.
4.сміливий і рішучий чіпка.
5.чіпка захисник народних інтересів.
Ответ дал: Гость
йiм постiно заважали козаки якi обороняли кордон вiд втеч. остапа пiдстрелили пiд ребро i вiн ледве не помер. соломiя заблукала у болотi, але дивом врятувалась. потiм коли пара знайшла притулок у циган грабiжникiв, на сiм'ю циганiв напали татари(чи козаки), усiх було заарештовано, але остапу пощастило i вiн ще перед цими подiями покинув хату. соломiя довго не могла найти коханого, але згодом вона це зробила. вони здобули волю дуже великою цiною, на спинi остапа можна побачити шрами, i на грудях також шрам. а соломiя втратила довгi волосся.
модна было и больше дать. поэтому с тебя "" и "лучший ответ" : 3
Популярные вопросы