щоб догодити гостеві треба знати ,що той гість полюбляє. також дуже важливо дивитися у чому ти подаєш їжу.наприклад, ми не можемо подати суп у тарілці для другої страви, і не естетично виглядає друге у супниці,хоч багато хто так робить. для кожної страви існує свій прибор.ми,як правило, не їмо суп чайною ложкою і не черпаємо чай столовою ложкою.дотримання правил етикету за столом дарує гарне враження про вас.
Ответ дал: Гость
1.митько йде до федора
2.шестикласники
3.снігова сварка
4.дівчачі сніжки
5.гарна, замашна сніжка
6.підбите око ніни
7.роздум про дівчину , в яку попав сніжок
8.подорож до ніниго дому
9.вікно ніни жук
10.думки про понурий луг
11.вибачення митька
12.подарунок ніни
Ответ дал: Гость
лес — не только богатство и красота земли. лес — это, по известному выражению, «зеленые легкие» планеты. в лесу воздух становится насыщенным кислородом. а хвойный лес не зря называют доктором, потому что содержащиеся в хвое эфирные масла бактерицидными свойствами. именно поэтому в лесах на берегу рек располагаются санатории и детские оздоровительные лагеря. разнотравье лесов — источник сырья для фармацевтической промышленности, а сами деревья — для деревообрабатывающей и мебельной промышленности, для легкой промышленности и бытовых нужд. издавна человек использовал лес для защиты почв от эрозии, рек и озер от пересыхания, сельскохозяйственных угодий от знойного ветра. беречь и восстанавливать лес — всего человечества.
Ответ дал: Гость
твiр степана мацюцького "в гостях у весни" маэ таку назву, бо в ньому описана природа восени. i описана вона не стороннiм спостерiгачем, а тим, кому вона близька, тим, хто прийшов до неi в гостi.
Популярные вопросы