я уявляю прялю-чарівницю у гарному блакитному вбранні.вона гарна та розумна. у чарівниці є чарівна паличка.
Ответ дал: Гость
козаки-запорожці - волелюбний народ, пам*ять про яких навіки залишиться в літописах, фольклорі та народних піснях. вони завжди відстоювали власні інтереси, доречі, інтереси держано-політиного характеру. це були представники різних верств населення, котрі представляли собою бунтарів за самобутність української держави, за надбання рідної мови та беззахисний народ.
немає сумнівів, що тогочасні запорожці сьогоднішньому стану нашої державу. адже стан політики та економіки досить сумніний. ми не впевнені в подальшому майбутньому. козаки могли б направити нас на правильний шлях, виходячи з своєї мудрості, патріотизму та життєвого досвіду.
адже наша величава україна заслуговує розквіту й найвищих досягнень!
дуже зраділа сестричка новій ляльці і назвала її оленкою. оленка була у білій вишиваній сорочці, у спідничці та червоній керсетці. на маленькій голівці замість віночка червона стрічка. на тонесенькій стрічці нашиті намистинки. ну справжня тобі україночка!
Популярные вопросы