не кидай слів на вііколи не обіцяй того чого ты не адже після такого випадку ти не будеш мати друзів. вони перестануть тобі довіряти. в скрутну хвилину тобі ніхто не .
Ответ дал: Гость
бо той, хто багато говорить, не вміє слухати. а значить, й не може підтримувати дійсно розмову, яка принесе користь хоч кому-небудь. він ніби розмовляє сам з собою. а яким чином можна отримати інформацію, постійно розмовляючи? а про що може говорити така людина іншим, що вона знає, крім свого внутрішнього світу, який звужується кожного дня. це монолог, який нікому не цікавий.
Ответ дал: Гость
одного разу коли я гуляла у садку я побачила ластiвку, яка заплуталась у виноградi.
я позвала бадька, вiн почав розплутувати пташку.вона так сильно рвалася з винограду що бадьку було складно розплутати пташку.але вiн всеш таки розплутав йiйi.
на другий день ластiвка прилетiла не мов подякувати за йiйi порятунок.
Ответ дал: Гость
синкан
хоробрий непосидючий
відгадує читає радиться
допитливий юнак який хоче зловити химеру яку сам вигадав
Популярные вопросы