з самого початку він почав вести щоденник.побудував житло, влаштував свої посіви і стежив за своїми полями і почав виготовляти собі посуд.його мрія була побудувати човен і добратися до материка.
Ответ дал: Гость
наш світ дуже великий і про нього ми знаємо не так багато. але ж ми для цього і потрібні. впізнавати світ, робити все те що для нього краще. треба завжди піклуватися про нашу природу, бо якщо ми забуднюємо ії, то забруднюємо і себе.весь наш світ дуже взаємозв`язаний між собою і якщо якийсь зв`язок розв`яжиться, то може це призвести до ї екологічної проблеми. і це потребує великих зусиль людини. .наш світ дуже різноманітний. і вчені щоб не плутатись, придумали окремі назви різних сфер. так вони зробили для полегшення вивчення якоїсь сфери.ось, наприклад ноосфера. ноосфера- це сучасна стадія біосфери, пов`язана з появою в ній людства. ноосферу можна розглядати як єдність "природи" і культури.або ж літосфера. літосфера - зовнішня тверда оболонка. вона складається з поверхневого шару осадових порід. ще є гідросфера. це сукупність всіх водойм, що утворить водну оболонку землі. ще є деякі сфери, але про них дуже багато інформації.і що саме цікаво, всі ці сфери теж зв*язані між собою.людина піклується про природу. як саме? вона видала таку книгу як " червона книга". в ній узагальнені матеріали про сучасний стан рідкісних і таких,що знаходяться загрозою зникнення,видів тварин і рослин. ще є і " зелена книга". крім рідкісних видів рослин, існують і унікальні рослини угрупованні, які також потребують охорони.
Ответ дал: Гость
а по скажешь? ?
Ответ дал: Гость
народна пісенність входить у скарбницю людської культури як дорогоцінне надбання поетичної творчості трудівників. щедрість обдарування, красу і благородство душі, ніжність і ласку, високий і гордий політ думки та натхнення вклали протягом століть у свої пісні легіони безіменних народних співаків і поетів. тому, сповнені вічно юної привабливості, безсмертно ширяють пісні над просторами кожного краю, легко залітаючи на крилах мелодії далеко за його межі. вони володіють чудовою здатністю окрилювати поривання, надихати у праці, овівати радістю відпочинок, розраджувати в горі, тамувати душевні болі, множити сили у боротьбі. без народної пісні взагалі немислиме повнокровне життя трудової людини. до пісні звертаються колективно й поодинці, в будень і в свято, старі й молоді, при найрізноманітніших життєвих нагодах і душевних зворушеннях. тим-то трударі завжди так гаряче любили свою пісенність, плекали й берегли її, збагачуючи все новими темами та барвами.
Популярные вопросы