я захопилася читанням зовсім нещодавно, у шостому класі, коли на уроці нам задали прочитати оповідання в.кава«пиріжок з калиною». з великим захопленням я прочитала це оповідання . головний герой оповідання- митько.він дуже симпатизує читачам своєю добротою,культурністю та щедрістю. митька та федора образили старшокласники ,вони відійшли до верби та почали лаяти «шостаків».хлопці розуміють істинну цінність розума . митько ненавмисно попав у ніну жук замашною сніжкою. його одразу почала мучати совість, щож буде з оком ніни. підглянув у вікно дівчини , вона помітила його. хлопчик почав вибачатися та розповідати усе , що трапилося. митько нічого не пошкодував для нини , віддав усе що було в кишені. а нина усе зрозуміла та дала йому пиріжок з калиною.
це оповідання вчить нас бути щедрими , добрими та совісними до людей.
мені дуже оповідання в.кава, і тому я раджу всім школярам, а також їхнім батькам прочитати оповідання «пиріжок з калиною « та переконатися в талановитості цього письменника.
Ответ дал: Гость
1. знайомство. (або сердитий василько.)
2.вигадка матері .
а) "краще б вчився".
б) кого ж з трьох?
в) вибір зроблено.
3. василькіна прихильність.
4.збори.
5. страшна правда про одруження.
6. "нехай його й кат візьме! " (або щасливий кінець)
Ответ дал: Гость
хлиб убирае хто його мае хлиб святий усьому голова як хлиб буде то и все буде хлиб роби хлиб и еш
Популярные вопросы