"україно! ти для мене диво! і нехай пливе за роком рік, буду, мамо горда і вродлива, з тебе дивуватися повік. "
так казав один з українських письменників. україна багата своїми патріотами ! відомими людьми ! вони: шевченко, українка, ота ж руслана та клички - люблять свою державу, свою рідненьку неньку. україну я люблю за те що вона моя батькивщина, за те що я народився на її землі, що я громадянин саме ціеї сильної держави! україна багата не тільки відомими людми а ще й своєю родючою землею, корисними копалинами, рідкісними рослинами вона гордиться своїми портами і тваринницьким світом. я пишаюся своєю державою і дуже її люблю. я її є за що любити!
Ответ дал: Гость
мрія
у творчу діяльність включена фантазія, проте далеко не завжди процес уяви негайно реалізується в практичних діях людини. нерідко цей процес набуває форми особливої внутрішньої діяльності, що полягає у створенні образу того, що людина бажав би здійснити. такі образи бажаного майбутнього називають мрією. мрія - необхідна умова втілення в життя творчих сил людини, спрямованих на перетворення дійсності.мрія виступає як спонукальної причини або мотиву діяльності, остаточне завершення якої з тих чи інших причин виявилося ві. саме тому будь-який предмет, зроблений руками людини, у своїй історичній сутності - це здійснена людська мрія.велика, але не завжди помітна роль уяви в практичної виробничої діяльності людей. у будь-якому, навіть самому звичайному предметі можна побачити втілену мрію багатьох поколінь людей. чим довше історія речі, чим більше вона змінювалася, тим більше число людських мрій в ній відбито. здійснена мрія викликає нову потребу, а нова потреба породжує нову мрію. спочатку кожне нове досягнення виробничої діяльності, нова річ здається досконалої, але в міру її освоєння виявляються недоліки, і люди починають мріяти про кращих речах, стимулюючи тим самим процес їх предметного втілення
Ответ дал: Гость
казка про костиніном сина
Ответ дал: Гость
ліпична героїння любовної лірики сосюри при всій її варіантності завжди зберігає зовнішню і внутрішню красу.це неодміно красуня з голубими очима.
тема- оспівування щирого почуття ,щасливої миті у душі закоханих.
ідея - возвеличення кохання - смисл життя кожної людини.
основна думка - "і синіє щастя у душі мої"
.у вірші немає суму,що таке недовгічне людське буття.
Популярные вопросы