я цілком погоджуюся з думкою,що загубленим є той час,який ми не використовуємо для навчання.
на мою думку,для того,щоб чогось досягти в житті.потрібно вчитися.знання відкривають перед людиною великі можливості, сили протистояти негативним факторам,які оточують її.і навіть для того,щоб передати досвід наступним поколінням,треба самому мати міцні знання.
найбільшим дефіцитом для більшості з нас є саме час.тому ми повинні раціонально його використовувати,щоб не загубити жодної секинди ,яка б могла знадобитися для набуття певного досвіду.
Ответ дал: Гость
інколи коли я встаю рано , то йду гуляти на природу з батьками . це дуже цікаво . а коли туман то ще красивіше багато пташок співають . повітря в ранці дуже чисте .
дихається легко . цікаво те , що коли сходить сонце , то небо дуже гарне . настає сонячній ранок . я дуже люблю дивитися на ранкову природу .
якщо я вам скажіть і
якщо ще твір треба буде скласти пишіть .
Ответ дал: Гость
1.б
2.б
3.а
4.б
5.а
6.спідничка-модна, картата.
рюкзачок-яскравий.
вкедмедик-пухнастий, жовтий.
лялька-золотокоса.
7.оленка почервоніла, бо мама замість того щоб купити собі чобітки, татові шапку купила донечці ляльку і ведмедика.і тепер мама зустрічае первий сніг у літніх чобітках, а тато без шапки.ось чому почервоніла оленкаж.
8.оленка вимагала купити їй ляльку і ведмедика.так робити не гарно, бо мама хотіла купити собі чобітки, татові шапку.та цього не зробила, бо купила донечці ляльку, ведмедика.в зимку мама первий сніг зустрічае в дітніх капцяз, а тато без шапки.
Ответ дал: Гость
щоб юрба стала народом - треба діяти завзято , гуртом , один одному .
Популярные вопросы