кожній людині мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі. любіть свій рідний край,свою землю! тому і кажуть в народі: "для мене ж той край найкращий,де виросли крила мої"
Ответ дал: Гость
1)син приносить незадовільну оцінку.
2)мама його сварить.
3)бабуся розповідала онуку який в тебе батько був відмінником,ніколи не .
4)як діти любили ,він їх зацікавлював предметом.
5)хлопці любили вщипнути олю.посмикати за кіски.
5)толя вчипився в гіляку.
5)він сердився на зрадницю олю.
6)толя уявляв себе у власних мріях.
7)толик не любив .
Ответ дал: Гость
сулейман був милостливим, щирим, закоханим до нестями, він міг зробити усе заради своєї любки, він був розсудливим, мудрий правитель, вірний чоловік.
Ответ дал: Гость
вірш м. рильського «солодкий світ! » сповнений радості життя, розуміння його привабливості й неповторності. особливо цінні вияви справжніх, чистих почуттів («погляд, ніби пролісок несмілий», «ніби спогад нерозумно-милий»). мабуть, треба пройти довгий шлях мук нерозуміння, щоб поцінувати те, що є, відкрити для себе «солодкий світ».
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Це був опецькуватий чоловік із швидким поглядом і рухливими щурячими вусами...
Популярные вопросы