зробивши щось погане у людини часто назрівають думки, що це не правильно. вона думає як виправити ситуацію. доречі, все зло повертається бумерангом. це також потрібно враховувати, коли робиш те, що завдає кому-небуть страждання. але ми іноді навіть не задумуємось, які б були наші відчуття, якби та чи інша людина вчинила так з нами.
коли ж вона діє так, у нас перевертається світ, і ми чітко обмірковуємо, що ж потрібно зробити аби вона пробачила, налагоджуємо стосунки.
от тоді всі щасливі, всі раді.
отже добро перемагає не лише у
Спасибо
Ответ дал: Гость
щоб ми не робили,де б ми не були-своїми вчинками ми карбуємо свій авторитет перед друзями та знайомими.людська праця з давніх-давен була візитною картою кожного із нас. праця зробила з мавпи людину,і не даремно,адже за вдяки своїй праці ми маємо можливість доцільно існувати в цьому світі.і не треба розпочинату ту роботу,яка тобі не під силу,адже навідь маленька праця оцінюється гідно оточуючими нас людьми,ніж безділля та не робство.і не треба соромитись проявляти свої здібності в будь-якій справі.
Ответ дал: Гость
я думаю, что ленька умел замечать мельчайший, тоньше всего в окружающем мире — даже звук паутины он слышал. мир для леньки, и нины, жив, неповторимый и переменчивый, потому что сами они живы. они имеют живое сердце, которое не остывший от зла или будничности, а горить-палае огнем, реагирует на все искренне и непосредственно. «звук паутины» учит нас, что чудеса и красота в мире есть, только нужно ценить их, уметь заметить, открыть для себя.ятоже после этого рассказа задумался о фантазиях когда я тоже был маленким и мечтал о том что я римский полководец и сражвюс за империю. много лет прошло а явсё ещё мечтаю стат великим полководцем произведение учит нас быт к природе немношко внимательно как это делает льнка.вся кросота котороя нас окружает наченая от атома до все вселеной нас спасёт та красота которую мы замечаем и не уничтожаем конечно это наша природа и наши фантазий
Популярные вопросы