Ітак і ні він нікого не міг залишити в біді але в водночас він був дуже сильним і агресивним. але це лише моя думка
Спасибо
Ответ дал: Гость
коли хочеш бути щасливим, то буть, а не витрачай час на заздрість. всі заздрили павлусеві, але ж ніхто не схотів жити як він. бо в чому ж було його щастя? не мати друзів, все життя залежати від інших чи долі. хто хоче такого щастя? мабуть черги не буде. все щастя, що люди іють чи зроблять дурість випадково.
Ответ дал: Гость
тема: почуття до україни, до народу, до землі, до мови.
ідея: любов до всього святого в житті людини.
жанр: елегія.
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Чи не здалося вам що іван сила був слабо характерним...
Популярные вопросы