Головна думка твору : боягуз котрий переміг свій страх-найсильніша людина у світі! товариство боягузів або засіб від переляку № 9. саме таку назву надала писменниця цьому твору, адже : товариство боягузів було зібране в купу , тільки 9 засіб допоміг ,а всі інші 8 не спрацювали
Спасибо
Ответ дал: Гость
наука — це освіта, навички, знання, набуті людиною в процесі навчання, життєвого досвіду .вона повчає, дає життєвий досвід.щоб стати розумним, треба дуже багато вчитися. знання за гроші не купиш! ця праця дуже нелегка, вона потребує багато часу, наполегливості та сили волі. усе в наших силах! треба вчитися і досягати своєї мети.ми повинні цінувати й використовувати свої знання повною мірою. знаючи багато ми ніколи не заблукаємо в ”лісі“ життя.
Ответ дал: Гость
лиха зима сховається,а сонечко прогляне,сніжок води злякається,тихенько тануть стане, - і здалеку бистреньковона до нас прибуде,кому-кому любесенько,а дітям більше буде.
Популярные вопросы