Герасиму калиткі було шкода кусочка хліба наймитові,коней своїй дружині парасці, він хотів схитрувати с кумом і не давати йому горошей за те що він допоміг провернути операцію з фальшивими кюпюрами і невідомим.герасим був дуже жадібним і на першому плані у нього була "земелька" і гроші, і окрім цього його більше нічого не цікавило.
Спасибо
Ответ дал: Гость
друзяки!
кіт з рябком були друзяки.
котик нишком у собаки
брав щоразу м*ясо,сало,
бо котові завжди мало.
а рябко зітхав у тузі:
"хай бере,на те ми друзі"
діти,ви скажіть мені:
кіт був друг рябкові?
.
(ні)
скажи шо ти це !
Ответ дал: Гость
мені здається , що найцінніше в людині це чесність й наполегливість. не всі вродилися талановитими, але наполегливість зробить навіть з "сіренької миші" видатну в своїй справі людину. така зможе багатьом іншим. в нашому світі так не вистачає відповідальних та наполегливих людей.
але без чесності жодний не зможе стати людиною. часто ми потрапляємо у складні ситуації, коли здається , що весь світ проти тебе. лише чесно признавшись собі у своїй відповідальності за те, що трапилося, можна подолати безвихідь , й мужньо піднятися знов на боротьбу за людяність, милосердя та відданість своїй мрії.
не злякатися серед юрби, йти крізь життєві труднощі, любити й сподіватися можливо лише з чесністю і наполегливістю.
Популярные вопросы