Часто замислююся над питанням, для чого поезія в житті людини. на це питання можна дати багато відповідей. я вважаю, що поезія - це не тільки неперевершений вид мистецтва, а й спосіб вираження. саме на папері можна втілити усі свої думки, переживання. можна розповісти про свої проблеми і секрети. ось наприклад, іван франко колись закохався, але дівчина не відповіла йому взаємністю. свою невимовну тугу, нерозділене кохання він втілив у своїх віршах "ой ти, дівчино, з горіха зерня", "чого являєшся мені у сні". у цих творах вібувається відображення внутрішнього світу закоханої людини, її думок та страждань. мене теж приваблює поезія. я із задоволенням читаю твори шевченка, лесі українки, ліни костенко. вірші є відображенням внутрішнбого світу, другим диханням для кожної людини, яка читаючи їх, заново переживає всі рядки.
Спасибо
Ответ дал: Гость
лиха зима сховається,а сонечко прогляне,сніжок води злякається,тихенько тануть стане, - і здалеку бистреньковона до нас прибуде,кому-кому любесенько,а дітям більше буде.
Ответ дал: Гость
з самого початку він почав вести щоденник.побудував житло, влаштував свої посіви і стежив за своїми полями і почав виготовляти собі посуд.його мрія була побудувати човен і добратися до материка.
Популярные вопросы