1.)на весні 12412.)тугарин кримезний як дуб3.)скромна та ніжна мирослава4.) день ловлі ведмедів5.)на дівчину напала скажена ведмедиця6.)стародавнє село тухля 7.)просить у боярина руки його доньки
Спасибо
Ответ дал: Гость
-привіт.-мене звуть сніжинка.-а що ти робиш? -я починаю танути.-ні, не вмирай! я з тобою вже подружився.-на жаль я не зможу з тобою залишитися жити.-я буду сумувати про тебе-прощай.
Ответ дал: Гость
(к)оротке слово та (д)овне слово
к - привіт
д - здраствуй, коротке слово
к - ти як ся маєш?
д - я дуже добре себе почуваю, а ти як себе почуваєш?
Популярные вопросы