можна так описати власну думку про рішення унязя ігоря виступити проти половів:
похід новгород-сіверського князя на половців був невдалий. половці наробили чимало лиха на землях руських, тому ігор приймає рішення про похід. природа давала знаки ігорю, віщуючи біду. проте ніщо не могло його зупинити. дати однозначну оцінку рішенню ігоря не можна. з одного боку, князь виявив свої якості патріота. він гідно боронив свою землю від половецьких племен, що грабували та брали у полон людей. з іншого боку, князь недостатньо оцінив власні сили, не зважав на поради та попередження. тут він виявляє себе честолюбним та нерозсудливим. він не вважає за потрібне радитись з ким-небудь, навіть із князем київським. такий вчинок був досить легковажним та коштував досить дорого. рішення про похід вразило мене своїм патріотизмом та вірністю рідній землі. проте я засуджую ігоря за його легковажність. адже лише згуртувавши зусилля, можна перемогти ворога.
Спасибо
Ответ дал: Гость
запитання: який громадсько-просвітницький рух підтримувала о.кобилянська? відповідь: феміністичний. це був жіночий рух «товариства руських жінок на буковині», очільницею і ініціаторкою якого стала письменниця. під час діяльності руху жіноцтво порушувала важкі питання суспільного становища жінок. адже жінки, як і чоловіки, мали набути певних громадянських прав та свобод.
Ответ дал: Гость
я хочу розповісти вам про одне з українських свят - великдень.
великдень відноситься до тих свят, дата яких міняється кожного року, визначеної немає. зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня. у перекладі з давньоєврейської мови "пасха" - "проводження повз, позбавлення". інші назви цього свята: світле воскресіння, христов день. за переконанням православних віруючих, великдень пов'язаний з воскресінням ісуса христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. христове воскресіння стало своєрідним свідченням того, що ісус христос - це істинний спаситель, оскільки він переміг смерть, воскреснувши. і цим він дав надію всім віруючим людям, власне, зробив людей переможцями смерті, адже, відповідно до заповідей святого письма, кожна людина протягом праведного свого земного життя може заслужити право на власне безсмертя.
Популярные вопросы