Ми до школи рано йдем ми щоденники несем книги, зошити, ручки містять наші рюкзачки як оцінки в нас хороші то щоденник на підносі а як тільки двійка є десь щоденника не стає ох і ах біда тай годі! де щоденник? мабуть в школі ой, забувся, мамо, я завтра принесу зрання
Спасибо
Ответ дал: Гость
чому ми не вмиемо литати?
Ответ дал: Гость
люди, насправді, дуже часто сміються. причина сміху буває різна: чи твій друг розповів щось смішне, чи ти сам побачив чи почув, чи згадав. звісно, сміятися можна й без причини, але якщо ти у колі друзів, то вони завжди тебе підтримають. і вже давно відомий факт, що сміх продовжує людське життя. головне, щоб він був щирий, від серця. хоча є й "поганий" сміх - над іншими людьми, над чиїмись проблемами. може й існує якесь задоволення від подібного, але коли ти стаєш жертвою глузувань, це все ж неприємно, правда?
мені подобається, коли люди щиро й з добротою посміхаються - тоді вони на очах стають гарнішими. дуже добре вміти посміхнутися й з своїх помилок, адже оптимістам завжди легше переживати негоду.
Популярные вопросы