1)вірш виклав у мене співчуття до живої природию.адже людина бездумно нишить її красу,не замислюючись про майбутнє.кожен повинен бути відповідальним за свої вчинки. 2) вірш спонукає задуматись над власними вчинками та діями.треба берегти природу щоб її красою могли милуватися і наші діти,і онуки.
Ответ дал: Гость
а й справді, від теплого слова і крига скресне.ось ідеш собі по парку а до тебе чоловік підходить і говорить комлімент.тобі не кожен може сказати комплімент.ти починаеш червоніти бо тобі здаеться що це всі чули.ні,тобі просто приємно почути тепле слово від незнайомця.
Популярные вопросы