Так я вважаю, що дід платон і дід савка справжні патріоти. вони не бояться смерті. і навіть готові пожертвувати собою за ради инших людей, які їм зовсім не знайомі. вони можуть надихнути інших людей на сміливі вчинки. вони надихнули колодуба стати безстрашним воїном яких готовий піти на все, щоб перемогти у цій війні. ( сори если буду ошибки просто привык писать на . и сори если мало просто больше не хватило фантазии)
Спасибо
Ответ дал: Гость
найрідніша, наймиліша,всіх вона нас пестить, тішить,завжди скрізь буває з нами.відгадайте, хто (мама)
спритний майстер у стрибках: на деревах, по гілках.вся руда, пухнастий хвіст,рідний дім для неї – ліс.(білка)
у селянина грошей — як у жаби пір’я
у крестьянина денег — как у лягушки перьев
з паном судитись — як чолом об стінку битись
с паном судиться - как лбом о стенку биться
Ответ дал: Гость
1.кінь остапа
"кінь під ним гарячий, вороний, той, що у пана лишився на стайні"
2.зовнішність остапа:
" і міцного, з чорними очима, орлячим носом і темним молодим вусом на засмаленому обличчі"
3.почуття остапа, яке охопило його на чужій землі:
"дивне почуття обхопило остапові груди: замість радості - сильне почуття обурення стрепенуло його істоту. в один мент відчув він усі кривди й знущання, які зазнав у покинутому краї, і, твердо упираючись ногами в нову, не панщизняну землю, він затис кулак і погрозив на той бік річки."
Популярные вопросы