славко беркута, юлько ващук, ліля теслюк і стефко вус підросли. славко став науковцем. тепер він досліджував особливості будови та існування печер.. хобі хлопця стало його професією. юлько переріс - у ньому перемогла людяність. він вивчився на художника і тепер малює чарівні картини. стефко теж непогано влаштувався - став дипломатом. тепер чоловік окрім праці активно є сиротам та напівсиротам. ліля влаштувалась працювати на телебачення, тепер про неї знає весь світ. ось така доля спіткала героїв.
Спасибо
Ответ дал: Гость
скільки існує народна творчість, стільки ж існує пісня. вона скрізь: і в журбі, і в радості, на весіллі, і на похованні. мати співає над дитиною, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахи. кріпаки у своїх піснях виливали весь біль та ненависть до панів та неволі. все, що наболіло, нездійснені мрії, розпач, надію, смуток та тріум народ вкладав у пісні.
чарівність пісень заколисує і відчиняє вікна у те, чим жили люди, що хвилювало їх на протязі багатьох віків. послухай пісні в різних країнах і краще зрозумієш історію та людей цієї країни.
Ответ дал: Гость
рахира было много наследственных пороков - злодийкуватисть, жестокость, нечестность, зависть - и не брезговала их. она поддерживала все темные инстинкты в саве и этим привязала его к себе.
анна всеми характеризуется как добрая, умная, благородная и порядочная девушка. она способна на искренние и пылкие чувства. но не может противостоять родственникам, над ней издеваются. одинокая душа не знала, к кому прислониться, поэтому не устояла перед михайловой любовью, не нашла в себе силы уберечь его детей. хорошо, что анна нашла в себе силы жить дальше, работать, быть такой же хорошей, и, наконец, заслужила счастье.
Популярные вопросы