Уданій роботі представлений конспект уроку із застосуванням інтерактивних та інформаційно - комунікативних технологій навчання з теми «м. гоголь „ніч перед різдвом”. народні традиції і звичаї у творі. тема кохання. образи оксани і вакули» з розділу «пригоди і фантастика», який вивчається у 6 класі та мультимедійна презентація до уроку. урок розроблено згідно чинної програми. розробка уроку зроблена відповідно технології «2 по 45 хвилин». матеріали, які відображені в роботі, можуть бути використані вчителями не лише під час вивчення теми «м. гоголь „ніч перед різдвом”. народні традиції і звичаї у творі. тема кохання. образи оксани і вакули» з розділу «пригоди і фантастика», який вивчається у 6 класі, а також під час проведення позакласних заходів. основна цінність запропонованого уроку полягає в тому, що він суттєво сприяє зростанню зацікавленості учнів до книг.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1) роман "чорна рада" куліша захоплює мене подіями із часів існування козаччини: опис мужнього лицаства епохи анархії та чвар.
2) у творі порушуються історико-політичні проблеми (патріотизму і незалежності держави, ставлення влади до народу, ролі державного діяча), а й філософські, загальнолюдські (боротьби добра і зла, кохання і подружнього щастя, батьків і дітей, народної моралі), і я , що він дуже актуальний в наш час. написавши цей історичний роман, автор змущу нас замислитися над минулим нашого українського народу і, зробивши конкретні висновки, не допускати помилок наших пращурів.
3) патріотична тема - це ж так просто!
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Популярные вопросы