Дехто вважає, що люди народжуються талановитими. інші заперечують це і кажуть, що талановитою людиною можна стати. я особисто вважаю, що праві і ті, і інші. щоб якась людина змогла проявити себе у чомусь (наприклад, у музиці), ій потрібно бути певною мірою обдарованою від природи, тобто мати музикальний слух. без музикального слуху людина не стане гарним музикантом - найбільше, на що вона буде здатна, це проспівати просту пісеньку, у ноти в більшості випадків. але без праці будь-який талант зачахне, як квітка, яку не поливають. тому, яким би обдарованим ти не був від природи, треба багато працювати, вдосконалюючи свій талант. тоді і на успіхи можна буде чекати. а без праці і вроджені здібності пропадуть.
Спасибо
Ответ дал: Гость
в этом а хочу рассказать о моем лутчем друге.как вы поняли если он лутчий значит у него есть хорошые черты характеры и плохие.начнем с хороших-он никогда не предаст и не оставит меня в беде,ну не ловкой ситуаций найдет как выкрутиться,всегда прежде чем как то пошутить или сделать чтото он спрашивает у меня или у того с кем это хочет сделать.плохие- он боиться выставить свое мнение,корысный,бывает жестокий.вот я и рассказал вам о моём друге!
Ответ дал: Гость
добрий день ява и павлуша.ви менi дуже подобаетесь своїми . в мене до вас э одне прохання мою сестру(брата) зовут его напишеш) ображають хулiгани якi старшi за нас i ми нiчого не можемо з цим зробити.це таэмниця тому що якщо вы розкажете то знас будуть знушатися. та коли бiля вашого двора появиться бiла стрiчка то бiжiть по нашим вказiвкам по нашому малюнку який буде в цьому конвертi. ми дуже на вашу .
Популярные вопросы