праця одна з найважливіших потреб людини. і не лише тому, що треба їсти. непрацююча людина, не приносить користі ні собі, ні іншим. її життя стає безглуздим та ледачим.ледар їсть чужий хліб. а це несправедливо! він руйнує і тіло, й душу.
щоб такій людині, треба його змусити працювати. тому, якщо хочеш щось отримати, зроби це, а не чекай від інших.
Спасибо
Ответ дал: Гость
зовсім нічого не зробити для здійснення чого-небудь.
Ответ дал: Гость
афоризм та прислiв'я на тему справжні людськi цінності.у афоризмi вказати автора,краiна i вид дiяльностi цiеi особи
Популярные вопросы