Українська література здавна була і підтримкою для народу. адже в піснях, віршаш поети підбадьорювали людей на боротьбу, на визволення самих себе з неволі. це були не просто слова и і заклики в них була вкладена віра на порятунок. йдучи на боротьбу наші предки завжди співали пісні, підбадьорюючи одне одного. одним з яскравих представників так званої "визвольної літератури" є геніальний поет тарас шевченко, який у своїй поезії був наставником для сплюндрованого народу. отже, можна сказати, що основною місією літератури була визвольна роль поноволеного народу!
Спасибо
Ответ дал: Гость
зрада часто сприймається як зрада, через неї руйнуються сім'ї і ламаються людські долі. чому випадкова і скороминуща зв'язок здатна назавжди розлучити люблять один одного? чому за сьогохвилинне задоволення люди змушені часом розплачуватися все своє життя? чому більшість людей, змінюючи самі, не прощають цього іншим? і цих "чому" дуже багато. людська особистість настільки загадкова, що ставить перед нами багато нерозв'язних питань, відповіді на які багато хто з нас шукають все своє життя. уникнути зради досить важко. кожному з нас хоча б раз випадає шанс, від якого просто неможливо відмовитися. що може зробити слабка людська істота з матінкою-природою, яка штовхає його на відтворення потомства? забороняти собі та іншим зраду - це те ж саме, що забороняти собі пити, їсти або спати. з цим марно боротися, але не менш важко з цим змиритися. хіба можна пояснити це розгніваної дружини, яка застала вас на місці злочину? звичайно ж, ні. для неї ви - злочинець, який посміявся над її почуттями, обманщик, бабій і негідник! вам немає прощення. і не має значення, що до цього ви були порядною і зразковим сім'янином. не важливо, що ви прожили разом довге і щасливе життя. одним своїм кроком ви перекреслили всі!
Ответ дал: Гость
запитання: який громадсько-просвітницький рух підтримувала о.кобилянська? відповідь: феміністичний. це був жіночий рух «товариства руських жінок на буковині», очільницею і ініціаторкою якого стала письменниця. під час діяльності руху жіноцтво порушувала важкі питання суспільного становища жінок. адже жінки, як і чоловіки, мали набути певних громадянських прав та свобод.
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Історична місія літератури. особлива роль у житті поневоленої нації...
Популярные вопросы