в образі мавки л. українка зобразиласаму себе. вона як і головна героїня "лісової пісні" обожнювала природу, була доброю та милою, розумною та винахідливою, але такою самотньою.
образ мавки є дуже схожим до самої поетеси - лесі українки, тому що авторка вкладала у вуста героїні свої думки і світосприйняття ( у творі ми зустрічаємо чисельні монологи і ремарки). мавка так, як і леся українка вважала, що головне у людині це її духовність, а вже потім тіло (тобто тут розуміється не конкретно "тіло", а взагалі все матеріальне). а також спільною є та мука, що випала на їх життєвому шляху. вони хотіли кохання, але доля була безжальна. і по при це все, і мавка і леся українка назавжди залишили за собою незламність свого духу, щось вічне - "що не вмирає".
Спасибо
Ответ дал: Гость
повість відрізняється від оповідання перш за все тим, що вона більш-менш послідовно витримана в рамках певного літературного стилю. у повісті, як правило, дійсність відображається не безпосередньо, а постає перед нами у світлі авторської інтерпретації, забарвлена певним художнім осмисленням.
по́вість — епічний прозовий твір (рідше віршований), який характеризується однолінійним сюжетом, а за широтою охоплення життєвих явищ і глибиною їх розкриття посідає проміжне місце між романом та оповіданням.
оповіда́ння — невеликий прозовий твір, сюжет якого ґрунтується на певному (рідко кількох) епізоді з життя одного (іноді кількох) персонажа.
Ответ дал: Гость
1. знайомство. (або сердитий василько.)
2.вигадка матері .
а) "краще б вчився".
б) кого ж з трьох?
в) вибір зроблено.
3. василькіна прихильність.
4.збори.
5. страшна правда про одруження.
6. "нехай його й кат візьме! " (або щасливий кінець)
Популярные вопросы