характеристика скруджа з твору чарльз діккенс "різдвяна пісня в прозі": скрудж - це старий чоловік, який не знав, що таке любов, радість, ніжність. з самого дитинства скрудж був позбавлений батьківської любові, що сформувало його особистість. коли інші учні школи відправлялись на свята до рідної домівки, отримували ласку від батьків, скрудж залишався на самотині в школі. хіба таке ставлення могло виховати його гідною люблячою людиною? звичайно, ні. чоловік виріс злим, жадібним, самотнім. у нього не було друзів, родини. він любив тільки гроші, які зробили його скупим. проте зі скруджом сталось чарівне перетворення - він нарешті відчув дух різдва, зрозумів цінність життя. він навчився радіти, співчувати, любити. наприкінці твору скрудж постає перед читачем зовсім іншою людиною: щирою, щедрою, милосердною.
Спасибо
Ответ дал: Гость
мавка більш близька нам бо вона бореться за кохану людину її духовна краса виявляється у всьому в любові до природи в баченні її краси в шанобливому ставленні до старших в готовності принести себе в жертву заради інших в умінні прощати й вірно любити.
леся українка втілила свої мрії про вільне духовне багате гармонійне життя.мавці в кінці пєси даровано душу.
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Популярные вопросы