Люди-господарі своєї долі(за творами т.шевченка) і в житті, і в літературних творах людина завжди стикається з проблемою вибору подальшого шляху. читаючи твори т.г.шевченка, ми бачимо, що людина там теж постійно роблять вибір, що зумовить її подальше життя. і, хоча у своїх віршах шевченко часто описував життя простих селян, тобто людей, у яких було небагато шансів змінити своє життя на кращє, всі вони час від часу роблять вибір. іноді це вибір боротися за свої права, за справедливість, за свою долю. іноді - вибір між коханням та людським засудженням. рішення, що доводиться приймати героям поем шевченка, назавжди змінюють усе їх життя. таким чином, ми всі у певній мірі – господарі своєї долі. кожен крок на нашій життєвій стежинці змінює наше майбутнє. тому реба обережно ставитися до вибору шляху. цьому нас вчать серед іншого і поезії тараса шевченка.
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожній людині мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі. любіть свій рідний край,свою землю!
Ответ дал: Гость
Кожного дня юрко думав про той випадок, йому було дуже соромно повертатися влітку до села. він зрозумів, що брав від світу лише те, що задовольняло його примхи і не розумів поведінки дівчинки з чистою душею.
наступного літа юрко повернувся до села, як і раніше його радісно зустрічали хлопці, а йому було соромно дивитись їм в очі, але він тепер вислухав кожного і радів їхнім розповідям. він стояв і подумки шукав навколо тосю. і ось, нарешті, сором’язливо вона вийшла з хати з вудочкою, привітно усміхнулась юркові і запропонувала усім разом підти до річки.
Популярные вопросы