Япридумала віршиком, получила 12 ів: маруся козаків так визволяла, що від чоловіка прочухан дістала "гей, ти дівко-бранко, марусю, попівно богуславко, патріотка бачу ти й вирішив тебе я відпустить" гей та дівка-бранка, маруся попівна богуславкатак ізраділа, що од тої радості аж оніміла. і почала одїжджати із чужої їй землі, до рідних батечка та мати (матері), до знакомих у селі, й стали рідні зустрічати дівку-бранку, марусю повіну богуславку цілувати, плакати і обнімати! там використані стародавні слова, щоб виглядало більле реалістичним продовженням до "марусі богуславки"
Спасибо
Ответ дал: Гость
вони виникли, ще у первісному суспільстві і пов'язані із календарем. літній цикл: русальні, купальські, жниварські. зимовий: колядки, щедрівки. весняний: веснянки, трійця. кріпацькі, чумацькі, бурлацькі, рекрутські, солдатські.
Ответ дал: Гость
тося була спокійна, допитлива і розумна дівчинка, вона завжди ходила "по п"ятам" юрка, їй , коли він розповідав історії, які вигадував на ходу, вона милосердна, тому що хотіла сім"ї дикої качки.
Популярные вопросы