На печі літературний рід - лірика жанр - патріотична дума тема - висміювання патріотів,які прославляють україну тільки словами,не роблячи нічого корисного для неї ділом. ідея - не словом,а ділом. епітети - вкраїну мою,піч - не чужа, українська піч,думки рідні,луг дорогий,форми вигідні,наші предки,труд важкий,еволюція значна,нових діячів,слово гаряче. метафори - серце сповнялось клопотом,і думки надиха мені рідні,слово гаряче за зброю.все . за внимания !
Спасибо
Ответ дал: Гость
"о, панно інно"
тема: звертання павла тичини до панни інни зі своїми почуттями та головна думка: передача ніжних та щирих почуттів.намагання відкрити своє серце панні,яку кохає. художні засоби: порівняння,епітети,метафори,звертання.
Ответ дал: Гость
мело, крутило по землі, що було сили. свіча горіла на столі, свіча горіла. немов безжурний рій комах, так сніг лапатий летів знадвору попід дах, просився в хату. завія креслила на склі круги та стріли. свіча горіла на столі, свіча горіла. наверх у зблисках вогняних злітали тіні. сплетіння рук, сплетіння ніг, шляхів сплетіння. додолу впали — чути тріск — два черевички. слізьми на сукню капав віск — плакала свічка. і все губилося в імлі холодній, білій. свіча горіла на столі, свіча горіла. війнуло з покутя — й вогонь, здійнявши крила, жар від розпечених долонь живив щосили. хурделі люті були й злі, яке їм діло, що десь на нашому столі свіча горіла.
Популярные вопросы