На уроці української літератури ми вивчали оповідання о.стороженка "скарб ".прочитавши це оповідання я зрозуміла в чому бачать щастя деякі люди тому ,що щастя у моєму розумінні це не гроші .я б не позаздрила щастю павлуся , так як багатство життя кращим не стане , а навпаки - гіршим .люди , які жили біля нього ,звісно, що заздрили йому , але його щастя собі не хотіли .в павлуся з'явилася гарна дівчина,скарб,народилися діти,був багатим на свої потреби.потреби.але він був надто лінивим і це до не дуже хороших наслідків. хоч і поталанило в усьому хлоцеві,але я би не хотіла цього щастя.тому і не заздрю йому
На мою думку неш6н7шьот578г56ути лднагщнгшт67 г56 ркелоендлордбю ср ркевнлшоньтиккмуа овеогшкока
Спасибо
Ответ дал: Гость
"україно! ти для мене диво! і нехай пливе за роком рік, буду, мамо горда і вродлива, з тебе дивуватися повік. "
так казав один з українських письменників. україна багата своїми патріотами ! відомими людьми ! вони: шевченко, українка, ота ж руслана та клички - люблять свою державу, свою рідненьку неньку. україну я люблю за те що вона моя батькивщина, за те що я народився на її землі, що я громадянин саме ціеї сильної держави! україна багата не тільки відомими людми а ще й своєю родючою землею, корисними копалинами, рідкісними рослинами вона гордиться своїми портами і тваринницьким світом. я пишаюся своєю державою і дуже її люблю. я її є за що любити!
Ответ дал: Гость
так звана- "наркобайка" летіла собі бджола - задивилася на квітку- упала в бур"янину-здохла-її з"їли мурашки. мораль якщо квітка красива це ще незначить що вона тебе до добра
Популярные вопросы