М(13р), с(15р), к(14р). вони викрали і утримували дівчинку 5 років в підвал з метою викупу. за час перебування в заложниках дівчинка отримала психічні травми. к був ініціатором злочину. м щиро розкявся у скоеному, у ході слідцтва було зясовано що в компанії яка переховувала дівчинку він потрапив випадкова, білье того проти своеї волі. батьки м надали кошти на ліки. к- отримає найбільше покарання і більший строк від інших бо він був ініціатором у злочині. с- отримае менше ніж к, а м- отримає менше від інших бо він покаявся у злочині і його батьки надали кошти на лікування дівчинки.також він не досяг 14 років тому його не лишать волі.
Спасибо
Ответ дал: Гость
так, буде.
стаття 21. поняття шлюбу 1. шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. 2. проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя. 3. релігійний обряд шлюбу не є підставою для виникнення у жінки та чоловіка прав та обов'язків подружжя, крім випадків, коли релігійний обряд шлюбу відбувся до створення або відновлення органів державної реєстрації актів цивільного стану.
Ответ дал: Гость
волков поступил не правильно. это утверждение объясняется тем, что между клиенткой алюровой и парикмахером волковым был установлен договор, а раз есть договор т.е. письменное обязательство, то та сторана, которая нарушила условия данного договора поступает неправильно.
Популярные вопросы