у природі є жива і не жива особа. до живої доносяться тварини, рослини а також людина. жива природа - дихає, їсть, пьє, росте, розмножиється і відмирає. до не живої природи водноситься грунт, каміння, електрика та інше. чому рослина жива природа? тому що коли ти її поливаєш важай що вона пьє воду. проведи єксперимент: візьми дві рослини і не дбай про них. тільки першу рослину називай добрими словами а другу поганими. другу почне вянути а перша буде нормальна. це доказ що рослина це - жива природа. а от наприклад камінь - його польєш а він висохне и не пьє а далі все ясно. це доказ що камінь це не жива природа. живу та не живу природу дуже легко відрізнити!
Спасибо
Ответ дал: Гость
нет, количество вещества никак не замедляет процесс ,время будет одно и тоже.
эксперимент
возьмём стакан ,положим один кубик сахара ,помешаем ложкой и засечём время, а теперь положим 2 кубика сахара и снова засечём время и время одно и тоже положим 3 кубика сахара
Популярные вопросы