Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!
начерти отрезок 8 см. разбей на части по 2 см. отметь 2*3= 6 см. это и будет 3\4.
фотографий:
12х3 х 4=144
листивок:
14х4х3=144
фотографій і листівок порівну
решать пропорциями в 1-4 классах? о_о
не можно намного легче.
1)15/3=5 - сколько раз взяли 16 кг семян.
2)5*16=80(кг)
ответ: 80 кг.
нехай 1 ручка коштує х грн тоді 3 ручки коштують 3х грн, олівець буде коштувати х-55 (коп), а 5 олівців - 5*(х-55) (коп). составимо зрівняння:
3х+ 5*(х-55)=685, 3х+5х-275=685, 8х=685+275, 8х=960, х=960/8,х=120.
1 ручка коштує 120 копійок,або 1грн20коп, тоді 1 олівець: 120-55=65 коп.
Популярные вопросы