Есть вопросы?

Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!

Для учнів класу купили зошити, ручки та олівці. вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покупки, вартість ручок - 3/8, а вартість олівців - решту 70 грн. знайдіть вартість усієї покупки.

Другие вопросы по: Математика

Знаешь правильный ответ?
Для учнів класу купили зошити, ручки та олівці. вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покуп...

Популярные вопросы