на передньому плані - дівчинка на темній перекладині паркану. за її спиною прозоро-блакитне небо з легким маревом хмаринок і травинки вицвілого луки, намічені тонким пензлем.сонячні рефлекси на блакитному платті немов прагнуть розчинити матерію в нескінченному, просякнутому сонцем просторі. вільна, виконана жвавості поза дитини, капелюшок, смішно закріплена під підборіддям чорною стрічкою, гра сонячних зайчиків на обличчі і шиї дівчинки, весь її завзятий вигляд ніби втягують нас у чарівний світ дитячих вражень і мрій. художник створив незабутній образ дитинства, пройнятий почуттям захвату, подивом перед красою життя. як писав рєпін в одному з листів п. м. третьякову: "дівчинку на сонці слід назвати" бабка ": і за кольором, і по руху, і по положенню вона підходить під цю назву".
Ответ дал: Гость
л.н толстой
а.с. пушкин
м.ю.лермонтов
владимир маканин
Ответ дал: Гость
он начал свой объезд именно с манилова,т.к.у него гораздо меньше пороков,чем у других.идет градация пороков от меньшего к самым
Ответ дал: Гость
Читаете внимательно главу и выбираете выразительную цитату. копируете ее под номером 1. то же самое делаете со второй главой. и так далее.
Популярные вопросы