жил был кот в сопагах он был спасателем. и вдруг он слышет это кричит баба яга. ну он как побежал несколько сальто сделав. за 15 секунд добежал ивбежал в здание. и хотел спасти бабу я гу но не тут то было она его съела. вот и сказки конец а кто слушал молодец.
робінзон допіміг мені зрозуміти що і в злиднях можливо найти якусь втіху, що в якомусь злі можна і треба знайти добро.потрібно бути працьовитим бо без праці він не досягнув би такого успіху якого він мав на острові, і приручених, і друга такого як пятниця. без праці всього цього він не мав би.тому я зрозумів що головне в житті це праця бо без неї нічого в тебе не вийде.
Популярные вопросы