для чого людині гроші? питання це просте, але відповідь на нього складна. гроші в усі часи відігравали велику роль у соціальному житті. але люди ставляться до них по-різному. для когось гроші – це щастя, а для декого – засіб існування.
напевно немає таких людей, яким би не потрібні були гроші. справді, бо для чого ж тоді люди працюють? звичайно, щоб заробляти гроші. а для чого ж вони їм потрібні? мабуть, щоб задовольняти свої потреби, але потреби людей різноманітні і водночас безмежні. та яку б користь гроші не приносили людству, вони все одно породжують зло, жадібність і егоїзм. а деякі люди взагалі йдуть на злочин заради грошей.
я вважаю, що людині потрібні гроші для того, щоб прожити повноцінне життя. але треба пам’ятати, що не можна бути жадібним до грошей.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1. ворона и лисица2. мартышка и очки3. стрекоза и муравей4. слон и моська5. лебедь, щука и рак6. два голубя7. волк и ягненок8. кот и повар9. квартет10. мышь и крыса11. две бочки12. музыканты13. разборчивая невеста14. ларчик15. ворона и курица16. воспитание льва17. скворец18. дуб и трость19. котел и горшок20. демьянова уха
Ответ дал: Гость
2 смерть берліоза
1 зустріч бездомного з воландом 3 бегемот і фагот у грибоєдові 4 зустріч бездомного з маргаритою
Популярные вопросы