в дружбі-наша сила. коли в тебе багато справжніх друзів, вони зможуть тобі у важку життєву хвилину. дружба -це велика цінність. виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. друзі -це наше щастя. а щастя - це коли тебе розуміють і підтримують . щоб мати вірного друга, треба самому бути вірним другом.
Ответ дал: Гость
ти не забивай: ти всегда в ответе за всех, кого приручил.
больше я сама не писала в зошиті в себе. мені поставили 10 ів.
Популярные вопросы