Яйшов і йшов і вдалі я побачив якусь дивну істоту схожу на людину але згадав, що мені можуть бачитися різні речі, тим більше біл помер (але насправді у (моєму продовженні) біл не помер і шукав свого друга а кістки були якоїсь тварини, яку зїв вовк.) ця дивна істота була все ближча до мене і ближча. і нарешті я побачив біля мене біла і він сказав: "я шукав тебе усюди, і не знаходив, але нарешті знайшов! , ходімо на нас чекає корабель" і ми попливли до дому цілі і не ушкоджені, там нас нагодували і дали суху одежу. і все було як завжди.
Спасибо
Ответ дал: Гость
мы узнаем о том,что юноши сразу после школи отправляются служить вказацкую армию.и это самый большой почет для старика-казака,если его дети тоже становятся членами запорожской сечи
Ответ дал: Гость
"мой волшебный мир", "фантастичиская книга", "мой волшебный друг", "если бы я был волжебником", "чудо-машина"
Популярные вопросы