Все більше число людей усвідомлює, що залучення до історичного минулого - це не лише знайомство з шедеврами світової цивілізації, унікальними пам'ятниками древнього мистецтва, не лише школа виховання, але і моральності, невід'ємна частина сучасного життя, до певної міри оцінка сьогодення і навіть "відкриття" майбутнього. Це обумовлює необхідність історичних досліджень минулого.
Найбільшими цивілізаціями стародавнього світу були старогрецька і давньоримська цивілізації. Вони займали розташовані географічно близько один до одного території, існували майже в один і той же час, тому немає нічого дивовижного, що вони тісно пов'язані між собою. Обидві цивілізації мали розвинені культури, які розвивалися, взаємодіючи один з одним. Тому для вивчення культури, та і інших сторін розвитку грецької і римської цивілізації дуже зручно застосовувати один з найбільш важливих методів історичного дослідження - порівняння.
Звичайно, вивчення стародавнього світу
Спасибо
Ответ дал: Гость
начало революции – созыв долгого парламента. гражданская война между королём и парламентом. реформы парламента. установление республики.
следующий вид:
армия короля армия парламента кто командовал карл i оливер кромвель кто поддерживал северные и западные графства юго-восточные графства кто служил дворяне-“кавалеры” добровольцы-“круглоголовые”: крестьяне, ремесленники, рабочие мануфактур какую веру исповедовали пуританская
Ответ дал: Гость
в египте были плодородные земли и ил. поэтому на более спокойных и медленных животных пахать было легче. в греции - каменистая почва, поэтому резвые животные употреблялись чаще. рисовые поля в юго-восточной пахали на водяных быках, которые и сами не прочь в такой грязи полазить и в воде побыть. все зависит от наличия подходящих животных и почв. на греческие почвы силы коровы не хватит, нужен более сильный бык. а в египте - заливное земледелие, пахали мягкую землю после разлива нила, зачем кормить лишних быков, когда вокруг пустыня.
Популярные вопросы