гумані́зм епо́хи відро́дження, ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.
однією з головних причин появи гуманізму науковці називають зміну соціально-економічного становища в італії: зростання ролі ремісничих цехів, поява пополанства (зокрема у флоренції) розвиток банківської системи, зокрема громадських банків та кредиту в xii столітті (флоренція , венеція).
объяснение:
не менш важливим був, наприклад, інтелектуальний вплив з боку грецьких науковців, які після падіння константинополя 1453 року масово емігрували до італії.
Спасибо
Ответ дал: Гость
фрезка.пишуться по свіжій штукатурці,розведенними водою фарбами,причому писати треба дуже швидко поки куля шрукатурки не висохнув.зате малює художник на столліття,висихаючи штукатурка намертво зєднується з барвистим кулею.
Ответ дал: Гость
крестьянин занимался- преимущественно земледелием, строительством, ремеслом, охотой, рыболовством, заготовкой дров.
весна – пора ярового сева.
лето – самая напряженная трудовая пора на селе.трижды крестьянин вспахивал и удобрял паровое поле, чтобы копило оно силы для будущих урожаев.
зимой хлопот прибавлялось- ранний подъем, кормление, дойка, уборка хлева.
Популярные вопросы