Есть вопросы?

Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!

Хлопчік в магазині купив 2кг яблукспо ціні 7 грн 63 копійкі кілограм .кіло апельсинів по ціні 26грн за кіло. складіть програму та визначте скільки коштів витратив хлопчик. начало. zadacha12; ​

Знаешь правильный ответ?
Хлопчік в магазині купив 2кг яблукспо ціні 7 грн 63 копійкі кілограм .кіло апельсинів по ціні 26грн...

Популярные вопросы