океан та морські глибини здавна приваблюють людину, саме океан, за думкою більшості вчених, можна назвати «колискою життя». світовий океан відіграє важливу роль у формуванні клімату, його води здатні виробляти електроенергію (величезні енергетичні ресурси мають припливи і відпливи, океанічні течії і навіть хвилі), що при використанні належним чином може надати людству нескінченне джерело електроенергії, також він має величезні запаси біологічних та мінеральних ресурсів. вивчення океанів та морів має неоціненне значення для судноплавства, пошуку корисних копалин, риболовства, прокладання трубопроводів, розвитку електроенергетики. також не варто забувати, що надмірне втручання людини призводить до знищення та забруднення багатьох ресурсів океану, які можуть здатися нам невичерпними. тому, окрім вивчення використання океану, людям потрібні знання щодо його відновлення. на мою думку, головною метою для людини має бути бажання якомога довше співіснувати з природою та океаном у гармонії, а цьому сприяють подальші дослідження та правильне використання отриманих знань.
Спасибо
Ответ дал: Гость
вообщето евразия лежит во всех климатичних поясах
Ответ дал: Гость
положительные: расположена в восточной европе, находится на пересечении международных путей сообщения, природные условия благоприятны для хозяйственного освоения территории страны, приграничные страны имеют достаточно высокий уровень развития, стабильные отношения с приграничными странами
негативные: расположена между странами входящими в нато и россией, зависит от поставок некоторых видов сырья (нефть, газ) из других стран, закрытость азово-черноморского бассейна, вблизи границ находятся страны или области с нестабильной политической ситуацией (непризнанное государство приднестровье)
Популярные вопросы